Obchodní partneři

Obchodní partneři/sponzoři

Vážení sportovní přátelé, příznivci a fandové.

Jsme občanské sdružení, jehož hlavním cílem je sportovní příprava dětí a mládeže.

Našim posláním je nabídnout dětem volno-časovou aktivitu, naučit je nové dovednosti a vztah k pohybu a sportu.

Jsme nezisková organizace a proto jsme zcela závislý na příspěvcích od našich členů a pak také od vás, sponzorů, obchodních partnerů, nadšenců, kteří nás chtějí v našem snažení podpořit.

Co Vám za Váš příspěvek můžeme nabídnout?

1)      Jistotu, že Vaše peníze/dary budou využity efektivně a to zejména právě na sportovní přípravu dětí (výstroj, vybavení, nájem kvalitních sportovišť a nákup kvalitních sportovních pomůcek, platy kvalifikovaných trenérů a další).

2)      Propagaci Vaší firmy, podniku, společnosti, osoby formou reklamy (web, ochozy zimního stadionu, mantinel, dresy).

3)      Možnost podílet se na prospěšném projektu, možnost sdílet radost s našimi svěřenci.

Pro bližší informace o možnosti spolupráce se můžete obrátit na:

Ing. Jan Trefný

Předseda HC Slovan Louny