Slovan vyhrál na Nikolajce nad Žižkovem 9:5

03.11.2013 23:17

Nedělní zápas přinesl brankové hody pro hrstku diváků, tvrdou hru ze strany Sokolíků. Do Prahy jsme opět odcestovali bez několika hráčů. Pro zranění nenastoupili Kolčava, Máša, Šedivý, chyběl i Franta Červíček.

SK Žižkov Praha - HC Slovan Louny
5:9

(0:4,4:3,1:2)

Datum utkání: 9.kolo, neděle 3.11.2013, 17:00
B
ranky a nahrávky: 22. Dušek (Nestrašil, Vondřejc), 33. Valášek (Bíza), 37. Bíza (Starý), 38. Bíza (Nestrašil, Jakl), 45. Vondřejc (Záhorovský) - 5. Čech (Szakal), 7. Švarc (Dittrich), 14. Veselák (Sak), 17. Sak (Veselák), 26. Švarc (Krupka), 26. Svoboda, 36. Sak (Zetka, Veselák), 46. Svoboda (Švarc), 49. Dittrich (Gebelt).
Rozhodčí: Vízner - Hodač, Juskanin.
Vyloučení: 3:5, navíc Vondřejc 10 min.os.trest, Valášek, Kašpar 5+OK (všichni ŽIŽ) - Zetka 5+OK (LN). Využití: 2:3. V oslabení: 0:0.

HC Žižkov Praha:

Krásný (17. Netopil) - Záhorovský, Černý, Jakl, Král, Raiman, Jedlička - Kašpar, Bíza, Rosenberg - Vondřejc, Nestrašil, Dušek - Starý, Suchan, Fojt - Valášek.

HC Slovan Louny:

Dorn - T.Kučera, Hloucha, Krupka, Sak, Srb, Vavrica - Gebelt, Szakal, Čech - Veselák, Prokeš, Zetka - Dittrich, Svoboda, Švarc - J.Červíček. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

Reportáž

Na časomíru se nedostavil delegovaný rozhodčí, mačkal to laik, takže během zápasu přicházeli na řadu kuriozní situace, 1. třetina se hrála téměř hodinu, od 2. třetiny podával již lepší výkony.

Domácí tým ze začátku utkání předvedl střelecký koncert. Výborně se rozchytal Dominik Dorn a slova domácích hráčů byla- to snad máte golmana z reprezentace. Možná by se utkání vyvíjelo jinak, kdyby domácí tým využil některou příležitost. Poté to začalo padat do branky hráčům Slovanu. Bohužel ve 2, třetině přišli chyby v obraně a z jasného vedení 2:7 bylo drama. Ve 3. třetině byla hra vyrovnaná. Domácí tým neunesl golový příděl, začali hrát dost tvrdě a neustále byli nespokojeni s výkonem rozhodčího. Dokonce i trenér domácího týmu vyzkoušel pevnost mantinelu, když neovládl své emoce. Děkuji všem hráčům HC Slovan za předvedený výkon, za prodlouženou sérii bodů z venkovních hřišť a budu se těšit na sobotní odvetu s HC Olympikem Praha. Snad zopakují brankové hody z 1.kola, když jsme je porazili 15:4.

Jiří Hašek

Sled událostí zápasu

2. minuta – domácí tým vyslal již 5 střel na Dominika Dorna

4. minuta – Veselák a Sak vyzkoušeli pozornost brankáře SK Žižkov Krásného

5. minuta – střelecká mašina bratrů Žižků pokračuje

Dominik Dorn má již 10 zásahů

5. minuta – GOL – Čech Jan, asistence Szakal Adam       0:1

7. minuta – Švarc jel sám na brankáře

7. minuta – GOL – Švarc Marek, asistence Dittrich Martin  0:2

9. minuta – Zetka a Veselák vyzkoušeli pozornost domácího golmana

12. minuta – vyloučen Sak za podražení, Slovan se v oslabení ubránil

14. minuta – Kučera tvrdá střela od modré

14. minuta – GOL – Veselák David, asistence Sak Zdeněk       0:3

16. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

17. minuta – GOL – Sak Zdeněk, asistence Veselák David     0:4

branka padla v přesilové hře,

změna brankářů u domácích, místo Krásného nastupuje Netopil

na pár minut přišla pauza, problémy u časomíry, bylo tam skore 23:8

19. minuta – Veselák a Zetka střely na branku

20. minuta – Švarc solo akce na brankáře, nedal.

21, minuta – Szakal střela na branku, Netopil chytil

22. minuta – GOL – Dušek, asistence Nestrašil, Vondřejc         1:4

25. minuta – solo Prokeše přes celé kluziště

26. minuta – GOL – Švarc Marek, asistence Krupka Jan            1:5

26. minuta – GOL – Svoboda Marek, bez asistence                    1:6

28. minuta – vyloučen Dittrich za vysokou hůl

29. minuta – v oslabení jsme hráli na jejich polovině

31. minuta – z SK Žižkov vyfasoval Vondřejc 10 minutový trest

32. minuta – Červíček J. vystřelil od mantinelu do lapačky domácího brankáře

33. minuta – GOL – Valášek, asistence Bíza                              2:6

34. minuta – Szakalův průnik před Netopila

35. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

36. minuta – GOL – Sak Zdeněk, asistence Zetka Milan, Veselák David  2:7

Slovan využívá druhou přesilovku

Zetka a Valášek shodně obdrželi trest 5 + OK za hrubost

37. minuta – GOL – Bíza, asistence Starý L.                                             3:7

38. minuta – vyloučen Dittrich za nedovolené bránění

38. minuta – GOL – Bíza, asistence Nestrašil, Jakl z přesilovky               4:7

40. minuta – Svobodova tvrdá střela

41. minuta – Gebelt střela

43. minuta – vyloučen Hloucha za hákování

43. minuta – tvrdý náraz Prokeše na mantinel, poté obdržel 2 minuty za hrubost

hráč SK Žižkov Kašpar obdržel trest 5 + OK

hrálo se 4 na 3

45. minuta – GOL- Vondřejc, asistence Záhorovský v přesilovce              5:7

46. minuta – GOL – Svoboda Marek, asistence Švarc Marek                     5:8

Slovan využívá přesilovou hru

48. minuta – Szakal minul prázdnou branku

49. minuta – GOL – Dittrich Martin, asistence Gebelt Miroslav             5:9

50. minuta – sami na brankáře bruslilo duo Svoboda – Švarc

51. minuta – Dorn chytá tvrdou střelu od modré

53. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

54. minuta – v přesilovce stříleli Srb a Dittrich

58. minuta – Švarcova střela gol nepřinesla

60. minuta – Veselák měl 2 střely